Scores Listing for River 1(06/05/2021-Highmore, SD)


BAREBACK RIDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. YELLOWHAWK, CHASE BLUNT, SD 70.0 10.00 74.0 10.00 20.00
2. VAN WELL, LOGAN SELBY, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
BARREL RACING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. HECK, KENLEA ISABEL, SD 18.604 9.00 18.398 9.00 18.00
2. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 18.742 7.00 18.556 8.00 15.00
3. GRAN, CAYSEN KENNEBEC, SD 18.933 3.00 18.360 10.00 13.00
4. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 18.779 5.00 18.669 7.00 12.00
5. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 18.509 10.00 23.445 0.00 10.00
6. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 18.683 8.00 19.000 0.00 8.00
7. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 18.754 6.00 19.013 0.00 6.00
8. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 25.102 0.00 18.794 6.00 6.00
9. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 19.441 0.00 18.815 5.00 5.00
10. FORMAN, DALE REE HEIGHTS, SD 18.892 4.00 20.251 0.00 4.00
11. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 19.087 0.00 18.864 4.00 4.00
12. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 19.004 1.00 18.927 2.00 3.00
13. KIEL, HOPE GLENHAM, SD 22.340 0.00 18.865 3.00 3.00
14. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 18.979 2.00 19.322 0.00 2.00
15. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 29.714 0.00 18.995 1.00 1.00
16. ELWOOD, HALEIGH RELIANCE, SD 19.636 0.00 19.431 0.00 0.00
17. ELWOOD, KEELEIGH RELIANCE, SD 21.618 0.00 19.390 0.00 0.00
18. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 20.949 0.00 20.064 0.00 0.00
19. GOSS, PIPER MARTIN, SD 20.247 0.00 20.947 0.00 0.00
20. HANSON, PIPER BURKE, SD 24.502 0.00 20.044 0.00 0.00
21. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 24.089 0.00 19.459 0.00 0.00
22. HINTZ, TOBI TRAIL CITY, SD 20.361 0.00 20.001 0.00 0.00
23. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 19.957 0.00 19.700 0.00 0.00
24. RED HAWK, TASHINA MISSION, SD 26.962 0.00 22.016 0.00 0.00
25. WARD, TAYLA WHITEHORSE, SD 19.440 0.00 19.821 0.00 0.00
26. BADURE, BRISA BELVIDERE, SD 20.368 0.00 100.000 0.00 0.00
27. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 19.644 0.00 24.648 0.00 0.00
28. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 20.910 0.00 24.172 0.00 0.00
29. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 19.109 0.00 19.910 0.00 0.00
30. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 19.555 0.00 19.181 0.00 0.00
31. KAMMERER, BOBBI PHILIP, SD 19.159 0.00 19.084 0.00 0.00
32. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 19.255 0.00 19.177 0.00 0.00
33. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 19.347 0.00 25.778 0.00 0.00
34. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 22.077 0.00 20.546 0.00 0.00
35. ROMERO, SUMMER WINNER, SD 20.019 0.00 25.373 0.00 0.00
36. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 19.930 0.00 20.215 0.00 0.00
37. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 19.952 0.00 19.657 0.00 0.00
38. STROMER, TYRA FORT PIERRE, SD 25.790 0.00 31.118 0.00 0.00
39. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 19.070 0.00 19.430 0.00 0.00
40. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 19.321 0.00 24.455 0.00 0.00
41. VANDERMAY, EMELIA LONG VALLEY, SD 19.727 0.00 19.217 0.00 0.00
42. WHIPPLE, ALEX PARMELEE, SD 19.338 0.00 19.257 0.00 0.00
43. DIMMITT, GRACIE PIERRE, SD 19.284 0.00 20.293 0.00 0.00
44. HILL, LYDIA ONIDA, SD 25.593 0.00 25.351 0.00 0.00
45. SCHOCHENMAIER, HANNAH PIERRE, SD 26.313 0.00 100.000 0.00 0.00
46. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 19.624 0.00 100.000 0.00 0.00
47. BRINK, MCKIA PIERRE, SD 21.673 0.00 26.986 0.00 0.00
BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 3.500 8.00 3.050 9.00 17.00
2. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 2.920 10.00 100.000 0.00 10.00
3. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 100.000 0.00 2.860 10.00 10.00
4. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 3.420 9.00 100.000 0.00 9.00
5. KIEL, HOPE GLENHAM, SD 4.950 1.00 4.610 7.00 8.00
6. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 5.640 0.00 3.400 8.00 8.00
7. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 3.700 7.00 100.000 0.00 7.00
8. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 3.770 6.00 100.000 0.00 6.00
9. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 6.630 6.00 6.00
10. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 3.900 5.00 100.000 0.00 5.00
11. DIMMITT, GRACIE PIERRE, SD 8.660 0.00 6.820 5.00 5.00
12. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 4.260 4.00 100.000 0.00 4.00
13. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 100.000 0.00 10.350 4.00 4.00
14. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 4.440 3.00 100.000 0.00 3.00
15. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 6.770 0.00 22.730 3.00 3.00
16. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 4.510 2.00 100.000 0.00 2.00
17. ELWOOD, HALEIGH RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
18. ELWOOD, KEELEIGH RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
19. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
20. HANSON, PIPER BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
21. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
22. WARD, TAYLA WHITEHORSE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
23. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 12.730 0.00 100.000 0.00 0.00
24. FORMAN, DALE REE HEIGHTS, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
25. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 12.330 0.00 100.000 0.00 0.00
26. GRAN, CAYSEN KENNEBEC, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
27. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
28. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
29. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
30. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
31. ROMERO, SUMMER WINNER, SD 9.290 0.00 100.000 0.00 0.00
32. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
33. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
34. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
35. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
BULL RIDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. SHIPPY, RILEY COLOME, SD 66.0 9.00 63.0 8.00 17.00
2. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 67.0 10.00 0.0 0.00 10.00
3. BRADFORD, DYLAN SELBY, SD 0.0 0.00 72.0 10.00 10.00
4. GABE, CHAZZ TIMBER LAKE, SD 0.0 0.00 71.0 9.00 9.00
5. STERKEL, PEYTON MERRIMAN, NE 56.0 8.00 0.0 0.00 8.00
6. HILL, TYSON WHITE RIVER, SD 53.0 7.00 0.0 0.00 7.00
7. HANSEN, GRACEN TIMBER LAKE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
8. HANSEN, TRENTON TIMBER LAKE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
9. JOHNSON, HUDSON KADOKA, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
10. LOTTMAN, HOLDEN KADOKA, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
11. ROWLAND, RYDER HARROLD, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
12. SELL, DUSTIN CARTER, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
Boy's Cutting
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 70.0 10.00 71.0 10.00 20.00
2. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 69.5 9.00 68.0 9.00 18.00
3. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 67.0 8.00 61.0 7.00 15.00
4. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 66.0 7.00 64.0 8.00 15.00
GOAT TYING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 7.820 9.00 7.730 9.00 18.00
2. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 8.020 8.00 8.050 8.00 16.00
3. FORMAN, DALE REE HEIGHTS, SD 8.580 6.00 8.390 7.00 13.00
4. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 7.350 10.00 9.860 2.00 12.00
5. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 100.000 0.00 7.570 10.00 10.00
6. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 8.200 7.00 11.660 0.00 7.00
7. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 12.290 0.00 8.670 6.00 6.00
8. KAMMERER, BOBBI PHILIP, SD 8.870 5.00 16.260 0.00 5.00
9. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 100.000 0.00 8.920 5.00 5.00
10. HANSON, PIPER BURKE, SD 9.140 4.00 29.020 0.00 4.00
11. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 13.460 0.00 9.260 4.00 4.00
12. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 9.190 3.00 12.470 0.00 3.00
13. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 100.000 0.00 9.660 3.00 3.00
14. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 9.450 2.00 100.000 0.00 2.00
15. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 9.550 1.00 10.810 0.00 1.00
16. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 10.360 0.00 10.240 1.00 1.00
17. BADURE, BRISA BELVIDERE, SD 16.390 0.00 100.000 0.00 0.00
18. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 100.000 0.00 11.680 0.00 0.00
19. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 100.000 0.00 15.070 0.00 0.00
20. HECK, KENLEA ISABEL, SD 11.520 0.00 11.450 0.00 0.00
21. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 12.530 0.00 11.780 0.00 0.00
22. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 17.650 0.00 12.510 0.00 0.00
23. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 100.000 0.00 11.680 0.00 0.00
24. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 11.970 0.00 14.990 0.00 0.00
25. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 100.000 0.00 12.360 0.00 0.00
26. VANDERMAY, EMELIA LONG VALLEY, SD 100.000 0.00 10.640 0.00 0.00
27. BRINK, MCKIA PIERRE, SD 12.310 0.00 11.520 0.00 0.00
Girl's Cutting
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. HANSON, PIPER BURKE, SD 70.5 10.00 63.0 7.00 17.00
2. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 70.0 9.00 66.0 8.00 17.00
3. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 69.5 8.00 68.0 9.00 17.00
4. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 69.0 7.00 69.0 10.00 17.00
5. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 68.5 6.00 62.5 6.00 12.00
POLE BENDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 21.974 9.00 21.561 10.00 19.00
2. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 22.090 8.00 21.830 9.00 17.00
3. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 22.188 7.00 21.895 8.00 15.00
4. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 22.334 6.00 21.949 7.00 13.00
5. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 21.503 10.00 26.705 0.00 10.00
6. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 22.500 4.00 22.429 6.00 10.00
7. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 22.427 5.00 32.019 0.00 5.00
8. ELWOOD, KEELEIGH RELIANCE, SD 100.000 0.00 22.872 5.00 5.00
9. GRAN, CAYSEN KENNEBEC, SD 28.686 0.00 23.157 4.00 4.00
10. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 22.620 3.00 100.000 0.00 3.00
11. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 27.739 0.00 23.286 3.00 3.00
12. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 22.659 2.00 32.108 0.00 2.00
13. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 24.361 0.00 23.303 2.00 2.00
14. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 22.877 1.00 27.512 0.00 1.00
15. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 48.478 0.00 23.840 1.00 1.00
16. ELWOOD, HALEIGH RELIANCE, SD 23.108 0.00 33.461 0.00 0.00
17. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 29.004 0.00 0.00
18. GOSS, PIPER MARTIN, SD 25.599 0.00 30.765 0.00 0.00
19. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 42.352 0.00 27.322 0.00 0.00
20. HANSON, PIPER BURKE, SD 27.600 0.00 28.665 0.00 0.00
21. HINTZ, TOBI TRAIL CITY, SD 29.002 0.00 23.924 0.00 0.00
22. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 24.127 0.00 29.103 0.00 0.00
23. WARD, TAYLA WHITEHORSE, SD 25.195 0.00 100.000 0.00 0.00
24. BADURE, BRISA BELVIDERE, SD 28.200 0.00 100.000 0.00 0.00
25. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 27.975 0.00 29.631 0.00 0.00
26. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 23.461 0.00 27.247 0.00 0.00
27. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 26.936 0.00 26.533 0.00 0.00
28. HECK, KENLEA ISABEL, SD 24.806 0.00 29.494 0.00 0.00
29. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 28.286 0.00 33.244 0.00 0.00
30. KIEL, HOPE GLENHAM, SD 24.505 0.00 100.000 0.00 0.00
31. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 39.930 0.00 23.988 0.00 0.00
32. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 24.972 0.00 29.658 0.00 0.00
33. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 25.104 0.00 100.000 0.00 0.00
34. ROMERO, SUMMER WINNER, SD 26.005 0.00 100.000 0.00 0.00
35. STROMER, TYRA FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
36. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 38.502 0.00 27.408 0.00 0.00
37. VANDERMAY, EMELIA LONG VALLEY, SD 29.164 0.00 23.995 0.00 0.00
38. DIMMITT, GRACIE PIERRE, SD 24.721 0.00 24.235 0.00 0.00
39. HILL, LYDIA ONIDA, SD 31.212 0.00 37.720 0.00 0.00
40. SCHOCHENMAIER, HANNAH PIERRE, SD 32.716 0.00 100.000 0.00 0.00
41. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 23.835 0.00 100.000 0.00 0.00
42. BRINK, MCKIA PIERRE, SD 25.374 0.00 24.166 0.00 0.00
Reined Cow Horse
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 139.5 9.50 141.0 9.00 18.50
2. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 138.0 8.00 144.5 10.00 18.00
3. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 139.5 9.50 137.5 8.00 17.50
4. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 135.5 7.00 135.0 7.00 14.00
5. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 134.0 6.00 129.5 6.00 12.00
6. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 124.0 5.00 118.0 4.00 9.00
7. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 0.0 0.00 120.0 5.00 5.00
SADDLE BRONC
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. REIS, BUSTER RELIANCE, SD 66.0 10.00 0.0 0.00 10.00
2. HOOD, MASON BURKE, SD 57.0 9.00 0.0 0.00 9.00
3. FUOSS, DYLAN DRAPER, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
4. GOURNEAU, TEAGAN PRESHO, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
5. HILL, BLAINE ONIDA, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
STEER WRESTLING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. REIS, SWADE RELIANCE, SD 17.610 7.00 8.260 9.00 16.00
2. HOFFMAN, TATE HIGHMORE, SD 6.950 10.00 100.000 0.00 10.00
3. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 100.000 0.00 6.790 10.00 10.00
4. WILLIAMS, TYUS KADOKA, SD 7.360 9.00 100.000 0.00 9.00
5. SPENCER, TRISTAN PIERRE, SD 12.420 8.00 100.000 0.00 8.00
6. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 100.000 0.00 8.730 8.00 8.00
7. GOURNEAU, TEAGAN PRESHO, SD 100.000 0.00 9.290 7.00 7.00
8. PORCH, DALTON KADOKA, SD 100.000 0.00 11.850 6.00 6.00
9. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 100.000 0.00 12.160 5.00 5.00
10. COWAN, TEVIN HARROLD, SD 100.000 0.00 16.290 4.00 4.00
11. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 26.510 3.00 3.00
12. BRADFORD, NATHAN SELBY, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
13. EVEN, TUCKER BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
14. WALN, BODEY MARTIN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
15. AASBY, COBY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
16. AASBY, GRADY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
17. MOORE, ROWDY WINNER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
18. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
TEAM ROPING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. CLEMENTS, MYLES PHILIP, SD 7.590 10.00 8.860 10.00 20.00
2. HOSTUTLER, JESSE MIDLAND, SD 7.590 10.00 8.860 10.00 20.00
3. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 11.540 6.00 18.500 9.00 15.00
4. SPENCER, TRISTAN PIERRE, SD 11.540 6.00 18.500 9.00 15.00
5. PAXTON, SULLY ONIDA, SD 10.380 7.00 27.750 5.00 12.00
6. HOFFMAN, TATE HIGHMORE, SD 10.380 7.00 27.750 5.00 12.00
7. FLOYD, TYSON PRESHO, SD 8.960 9.00 100.000 0.00 9.00
8. GOURNEAU, TEAGAN PRESHO, SD 8.960 9.00 100.000 0.00 9.00
9. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 28.070 2.00 20.730 7.00 9.00
10. VARILEK, CHASE GEDDES, SD 28.070 2.00 20.730 7.00 9.00
11. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 9.710 8.00 100.000 0.00 8.00
12. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 9.710 8.00 100.000 0.00 8.00
13. PORCH, DALTON KADOKA, SD 100.000 0.00 19.460 8.00 8.00
14. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 100.000 0.00 19.460 8.00 8.00
15. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 100.000 0.00 20.820 6.00 6.00
16. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 100.000 0.00 20.820 6.00 6.00
17. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 12.040 5.00 100.000 0.00 5.00
18. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 12.040 5.00 100.000 0.00 5.00
19. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 14.790 4.00 100.000 0.00 4.00
20. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 14.790 4.00 100.000 0.00 4.00
21. WALN, BODEY MARTIN, SD 18.940 3.00 100.000 0.00 3.00
22. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 18.940 3.00 100.000 0.00 3.00
23. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 42.980 1.00 100.000 0.00 1.00
24. MICHALEK, COLTON CHAMBERLAIN, SD 42.980 1.00 100.000 0.00 1.00
25. HANSON, PIPER BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
26. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
27. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
28. REIS, BUSTER RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
29. REIS, SWADE RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
30. VANDERPOL, TEIGAN GEDDES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
31. WILLIAMS, TYUS KADOKA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
32. AASBY, COBY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
33. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
34. AASBY, GRADY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
35. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
36. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
37. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
38. GRAESSER, TY CHAMBERLAIN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
39. LOTTMAN, HOLDEN KADOKA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
40. MANSFIELD, WYATT NORRIS, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
41. MOORE, DALTON LOWER BRULE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
42. MOORE, ROWDY WINNER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
43. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
44. VARILEK, GARRET GEDDES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
45. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
46. HANSEN, TRENTON TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
TIEDOWN
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. WALN, BODEY MARTIN, SD 10.610 10.00 10.730 10.00 20.00
2. HOFFMAN, TATE HIGHMORE, SD 12.560 8.00 11.460 9.00 17.00
3. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 12.170 9.00 12.000 7.00 16.00
4. CLEMENTS, MYLES PHILIP, SD 16.970 3.00 12.080 6.00 9.00
5. PAXTON, SULLY ONIDA, SD 21.480 0.00 11.660 8.00 8.00
6. HOSTUTLER, JESSE MIDLAND, SD 12.870 7.00 100.000 0.00 7.00
7. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 14.710 6.00 100.000 0.00 6.00
8. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 16.230 4.00 15.400 2.00 6.00
9. SPENCER, TRISTAN PIERRE, SD 15.530 5.00 100.000 0.00 5.00
10. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 23.840 0.00 13.290 5.00 5.00
11. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 100.000 0.00 13.350 4.00 4.00
12. PORCH, DALTON KADOKA, SD 100.000 0.00 14.260 3.00 3.00
13. WILLIAMS, TYUS KADOKA, SD 17.190 2.00 100.000 0.00 2.00
14. MANSFIELD, WYATT NORRIS, SD 17.430 1.00 21.450 0.00 1.00
15. SHELBOURN, STETSON COLOME, SD 100.000 0.00 16.200 1.00 1.00
16. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
17. COWAN, TEVIN HARROLD, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
18. EVEN, TUCKER BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
19. REIS, SWADE RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
20. VANDERPOL, TEIGAN GEDDES, SD 19.080 0.00 100.000 0.00 0.00
21. AASBY, COBY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 17.740 0.00 0.00
22. AASBY, GRADY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
23. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 100.000 0.00 16.460 0.00 0.00
24. SCHENEFELD, BURNER DALLAS, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00