Scores Listing for River 2(06/12/2021-Winner, SD)


BAREBACK RIDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. YELLOWHAWK, CHASE BLUNT, SD 65.0 10.00 68.0 10.00 20.00
2. VAN WELL, LOGAN SELBY, SD 53.0 9.00 55.0 9.00 18.00
BARREL RACING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. HECK, KENLEA ISABEL, SD 18.595 9.00 18.772 7.00 16.00
2. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 18.833 5.00 18.357 10.00 15.00
3. KIEL, HOPE GLENHAM, SD 18.550 10.00 19.051 0.00 10.00
4. FORMAN, DALE REE HEIGHTS, SD 18.721 8.00 18.941 2.00 10.00
5. GRAN, CAYSEN KENNEBEC, SD 18.846 4.00 18.872 5.00 9.00
6. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 18.968 3.00 18.776 6.00 9.00
7. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 23.304 0.00 18.450 9.00 9.00
8. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 19.049 0.00 18.650 8.00 8.00
9. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 18.783 7.00 24.133 0.00 7.00
10. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 18.830 6.00 18.950 1.00 7.00
11. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 24.363 0.00 18.877 4.00 4.00
12. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 19.187 0.00 18.890 3.00 3.00
13. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 18.983 2.00 19.029 0.00 2.00
14. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 19.042 1.00 19.122 0.00 1.00
15. ELWOOD, KEELEIGH RELIANCE, SD 24.292 0.00 24.732 0.00 0.00
16. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 19.805 0.00 0.00
17. GOSS, PIPER MARTIN, SD 20.981 0.00 22.009 0.00 0.00
18. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 24.759 0.00 19.723 0.00 0.00
19. HANSON, PIPER BURKE, SD 19.562 0.00 19.934 0.00 0.00
20. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 24.960 0.00 24.351 0.00 0.00
21. HINTZ, TOBI TRAIL CITY, SD 20.401 0.00 20.669 0.00 0.00
22. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 20.044 0.00 20.003 0.00 0.00
23. RED HAWK, TASHINA MISSION, SD 25.190 0.00 19.841 0.00 0.00
24. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 19.079 0.00 24.131 0.00 0.00
25. WARD, TAYLA WHITEHORSE, SD 19.548 0.00 19.476 0.00 0.00
26. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 19.582 0.00 18.977 0.00 0.00
27. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
28. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 24.974 0.00 30.033 0.00 0.00
29. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 19.574 0.00 19.946 0.00 0.00
30. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 26.565 0.00 18.987 0.00 0.00
31. KAMMERER, BOBBI PHILIP, SD 19.500 0.00 19.666 0.00 0.00
32. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 19.971 0.00 19.512 0.00 0.00
33. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 19.621 0.00 24.735 0.00 0.00
34. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 25.584 0.00 25.692 0.00 0.00
35. OLIVIER, QUINCY IPSWICH, SD 30.426 0.00 19.888 0.00 0.00
36. ROMERO, SUMMER WINNER, SD 20.322 0.00 20.343 0.00 0.00
37. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 24.787 0.00 25.516 0.00 0.00
38. STROMER, TYRA FORT PIERRE, SD 30.140 0.00 20.514 0.00 0.00
39. VANDERMAY, EMELIA LONG VALLEY, SD 19.886 0.00 19.734 0.00 0.00
40. WHIPPLE, ALEX PARMELEE, SD 19.970 0.00 19.798 0.00 0.00
41. DIMMITT, GRACIE PIERRE, SD 20.030 0.00 20.592 0.00 0.00
42. HILL, LYDIA ONIDA, SD 21.333 0.00 24.298 0.00 0.00
43. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 23.741 0.00 19.440 0.00 0.00
44. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 24.979 0.00 19.438 0.00 0.00
BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 4.920 8.00 3.090 10.00 18.00
2. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 13.320 6.00 4.930 6.00 12.00
3. GRAN, CAYSEN KENNEBEC, SD 3.140 10.00 100.000 0.00 10.00
4. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 3.590 9.00 100.000 0.00 9.00
5. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 100.000 0.00 3.700 9.00 9.00
6. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 3.940 8.00 8.00
7. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 6.050 7.00 100.000 0.00 7.00
8. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 100.000 0.00 3.990 7.00 7.00
9. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 100.000 0.00 12.570 5.00 5.00
10. FORMAN, DALE REE HEIGHTS, SD 100.000 0.00 13.580 4.00 4.00
11. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 100.000 0.00 18.420 3.00 3.00
12. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 100.000 0.00 23.100 2.00 2.00
13. ELWOOD, KEELEIGH RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
14. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
15. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
16. HANSON, PIPER BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
17. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
18. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
19. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
20. WARD, TAYLA WHITEHORSE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
21. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
22. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
23. KIEL, HOPE GLENHAM, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
24. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
25. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
26. OLIVIER, QUINCY IPSWICH, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
27. ROMERO, SUMMER WINNER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
28. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
29. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
30. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
31. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
32. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
33. DIMMITT, GRACIE PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
34. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
35. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
BULL RIDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. BRADFORD, DYLAN SELBY, SD 71.0 10.00 0.0 0.00 10.00
2. SHIPPY, RILEY COLOME, SD 0.0 0.00 61.0 10.00 10.00
3. GABE, CHAZZ TIMBER LAKE, SD 0.0 0.00 55.0 9.00 9.00
4. LOTTMAN, HOLDEN KADOKA, SD 0.0 0.00 42.0 8.00 8.00
5. HILL, TYSON WHITE RIVER, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
6. JOHNSON, HUDSON KADOKA, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
7. ROWLAND, RYDER HARROLD, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
8. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
9. SELL, DUSTIN CARTER, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
10. STERKEL, PEYTON MERRIMAN, NE 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
11. TISDALL, CARTER SELBY, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
12. HANSEN, TRENTON TIMBER LAKE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
Boy's Cutting
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 71.0 10.00 69.0 10.00 20.00
2. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 69.0 8.50 68.5 9.00 17.50
3. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 69.0 8.50 66.0 7.00 15.50
4. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 68.0 7.00 68.0 8.00 15.00
GOAT TYING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 7.950 9.00 7.760 9.00 18.00
2. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 7.750 10.00 8.880 4.00 14.00
3. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 9.320 2.00 7.450 10.00 12.00
4. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 8.950 5.00 8.560 5.00 10.00
5. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 8.190 8.00 9.640 0.00 8.00
6. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 9.640 0.00 8.320 8.00 8.00
7. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 8.330 7.00 27.360 0.00 7.00
8. VANDERMAY, EMELIA LONG VALLEY, SD 9.330 1.00 8.550 6.00 7.00
9. HANSON, PIPER BURKE, SD 9.420 0.00 8.490 7.00 7.00
10. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 8.580 6.00 11.220 0.00 6.00
11. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 9.010 4.00 12.480 0.00 4.00
12. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 9.110 3.00 11.450 0.00 3.00
13. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 9.570 0.00 8.930 3.00 3.00
14. KAMMERER, BOBBI PHILIP, SD 15.510 0.00 9.430 2.00 2.00
15. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 10.950 0.00 9.540 1.00 1.00
16. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 100.000 0.00 18.940 0.00 0.00
17. FORMAN, DALE REE HEIGHTS, SD 9.360 0.00 9.780 0.00 0.00
18. HECK, KENLEA ISABEL, SD 12.860 0.00 10.080 0.00 0.00
19. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 11.980 0.00 12.510 0.00 0.00
20. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 10.670 0.00 10.610 0.00 0.00
21. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 12.360 0.00 11.380 0.00 0.00
22. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 15.890 0.00 10.580 0.00 0.00
23. OLIVIER, QUINCY IPSWICH, SD 11.830 0.00 11.810 0.00 0.00
24. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 11.000 0.00 9.920 0.00 0.00
25. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 12.890 0.00 17.870 0.00 0.00
26. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 9.540 0.00 13.450 0.00 0.00
Girl's Cutting
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 71.0 10.00 72.0 10.00 20.00
2. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 70.5 9.00 71.0 9.00 18.00
3. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 65.0 7.00 68.0 8.00 15.00
4. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 67.0 8.00 64.0 6.00 14.00
5. HANSON, PIPER BURKE, SD 60.0 6.00 67.0 7.00 13.00
POLE BENDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 21.843 10.00 21.605 9.00 19.00
2. RETZER, KODI LONG LAKE, SD 21.963 8.00 21.988 6.00 14.00
3. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 22.254 7.00 21.972 7.00 14.00
4. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 22.878 3.00 21.581 10.00 13.00
5. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 21.915 9.00 22.503 3.00 12.00
6. HOFFINE, ASHLYN COLOME, SD 22.391 6.00 21.992 5.00 11.00
7. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 27.171 0.00 21.770 8.00 8.00
8. SCHUYLER, SAYLOR HAMILL, SD 22.526 5.00 27.010 0.00 5.00
9. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 22.846 4.00 23.617 0.00 4.00
10. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 32.726 0.00 22.207 4.00 4.00
11. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 23.284 2.00 27.747 0.00 2.00
12. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 27.489 0.00 22.823 2.00 2.00
13. HINTZ, TOBI TRAIL CITY, SD 23.581 1.00 23.884 0.00 1.00
14. SCHACK, EMILY TOLSTOY, SD 28.551 0.00 22.844 1.00 1.00
15. ELWOOD, KEELEIGH RELIANCE, SD 23.718 0.00 28.358 0.00 0.00
16. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 29.513 0.00 24.614 0.00 0.00
17. GOSS, PIPER MARTIN, SD 100.000 0.00 25.020 0.00 0.00
18. HANSON, PIPER BURKE, SD 27.394 0.00 27.518 0.00 0.00
19. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 28.901 0.00 23.670 0.00 0.00
20. MENZEL, JOSIE QUINN, SD 24.986 0.00 27.096 0.00 0.00
21. WARD, TAYLA WHITEHORSE, SD 29.694 0.00 26.618 0.00 0.00
22. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 100.000 0.00 26.960 0.00 0.00
23. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 29.725 0.00 36.988 0.00 0.00
24. FORMAN, DALE REE HEIGHTS, SD 37.374 0.00 22.883 0.00 0.00
25. GRAN, CAYSEN KENNEBEC, SD 24.010 0.00 30.076 0.00 0.00
26. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 30.986 0.00 32.267 0.00 0.00
27. HECK, KENLEA ISABEL, SD 25.485 0.00 100.000 0.00 0.00
28. KIEL, HOPE GLENHAM, SD 33.824 0.00 28.041 0.00 0.00
29. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 27.840 0.00 24.750 0.00 0.00
30. KROGMAN, KAM WHITE RIVER, SD 23.899 0.00 22.980 0.00 0.00
31. KRUGER, JENNA PIERRE, SD 28.524 0.00 23.228 0.00 0.00
32. OLIVIER, QUINCY IPSWICH, SD 25.658 0.00 25.886 0.00 0.00
33. ROMERO, SUMMER WINNER, SD 39.275 0.00 23.149 0.00 0.00
34. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 27.993 0.00 27.234 0.00 0.00
35. STROMER, TYRA FORT PIERRE, SD 26.248 0.00 25.195 0.00 0.00
36. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 32.951 0.00 48.141 0.00 0.00
37. VANDERMAY, EMELIA LONG VALLEY, SD 23.751 0.00 22.978 0.00 0.00
38. DIMMITT, GRACIE PIERRE, SD 100.000 0.00 38.132 0.00 0.00
39. HILL, LYDIA ONIDA, SD 32.519 0.00 100.000 0.00 0.00
40. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 27.463 0.00 28.205 0.00 0.00
Reined Cow Horse
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 148.0 10.00 147.0 10.00 20.00
2. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 136.0 8.00 139.5 8.00 16.00
3. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 142.5 9.00 132.0 5.00 14.00
4. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 132.5 7.00 135.0 7.00 14.00
5. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 128.0 5.00 140.0 9.00 14.00
6. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 128.5 6.00 132.5 6.00 12.00
7. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 120.5 4.00 128.0 4.00 8.00
SADDLE BRONC
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. REIS, BUSTER RELIANCE, SD 60.0 10.00 0.0 0.00 10.00
2. GOURNEAU, TEAGAN PRESHO, SD 59.0 9.00 0.0 0.00 9.00
3. HOOD, MASON BURKE, SD 57.0 8.00 0.0 0.00 8.00
4. FUOSS, DYLAN DRAPER, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
5. HILL, BLAINE ONIDA, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
STEER WRESTLING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. SPENCER, TRISTAN PIERRE, SD 11.560 5.00 6.160 10.00 15.00
2. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 9.440 6.00 6.670 7.00 13.00
3. REIS, SWADE RELIANCE, SD 5.740 9.00 19.270 3.00 12.00
4. COWAN, TEVIN HARROLD, SD 5.180 10.00 100.000 0.00 10.00
5. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 27.850 1.00 6.290 8.00 9.00
6. HOFFMAN, TATE HIGHMORE, SD 100.000 0.00 6.190 9.00 9.00
7. EVEN, TUCKER BURKE, SD 8.350 8.00 100.000 0.00 8.00
8. MOORE, ROWDY WINNER, SD 16.050 3.00 17.460 5.00 8.00
9. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 9.140 7.00 100.000 0.00 7.00
10. PORCH, DALTON KADOKA, SD 100.000 0.00 14.450 6.00 6.00
11. AASBY, GRADY HIGHMORE, SD 12.200 4.00 100.000 0.00 4.00
12. GOURNEAU, TEAGAN PRESHO, SD 100.000 0.00 18.930 4.00 4.00
13. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 19.610 2.00 100.000 0.00 2.00
14. WALN, BODEY MARTIN, SD 100.000 0.00 26.730 2.00 2.00
15. BRADFORD, NATHAN SELBY, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
16. WILLIAMS, TYUS KADOKA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
17. AASBY, COBY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
18. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
TEAM ROPING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. PAXTON, SULLY ONIDA, SD 17.710 9.00 23.650 5.00 14.00
2. HOFFMAN, TATE HIGHMORE, SD 17.710 9.00 23.650 5.00 14.00
3. WILLIAMS, TYUS KADOKA, SD 12.170 10.00 100.000 0.00 10.00
4. FORD, SAMANTHA MITCHELL, SD 12.170 10.00 100.000 0.00 10.00
5. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 42.150 3.00 17.690 7.00 10.00
6. SPENCER, TRISTAN PIERRE, SD 42.150 3.00 17.690 7.00 10.00
7. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 100.000 0.00 7.880 10.00 10.00
8. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 100.000 0.00 7.880 10.00 10.00
9. CLEMENTS, MYLES PHILIP, SD 100.000 0.00 9.610 9.00 9.00
10. HOSTUTLER, JESSE MIDLAND, SD 100.000 0.00 9.610 9.00 9.00
11. BETTELYOUN, KASHLIN EAGLE BUTTE, SD 22.860 8.00 100.000 0.00 8.00
12. MOORE, DALTON LOWER BRULE, SD 22.860 8.00 100.000 0.00 8.00
13. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 100.000 0.00 14.160 8.00 8.00
14. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 100.000 0.00 14.160 8.00 8.00
15. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 25.780 7.00 100.000 0.00 7.00
16. MICHALEK, COLTON CHAMBERLAIN, SD 25.780 7.00 100.000 0.00 7.00
17. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 29.070 6.00 100.000 0.00 6.00
18. SCHMIDT, RHONE WHITE RIVER, SD 29.070 6.00 100.000 0.00 6.00
19. HEATH, SAYDEE COLOME, SD 100.000 0.00 23.160 6.00 6.00
20. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 100.000 0.00 23.160 6.00 6.00
21. WALN, BODEY MARTIN, SD 29.620 5.00 100.000 0.00 5.00
22. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 29.620 5.00 100.000 0.00 5.00
23. FLOYD, TYSON PRESHO, SD 29.850 4.00 100.000 0.00 4.00
24. GOURNEAU, TEAGAN PRESHO, SD 29.850 4.00 100.000 0.00 4.00
25. VANDERPOL, TEIGAN GEDDES, SD 100.000 0.00 27.850 4.00 4.00
26. MOORE, ROWDY WINNER, SD 100.000 0.00 27.850 4.00 4.00
27. HANSON, PIPER BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
28. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
29. LAMMERS, PATRICIA ORIENT, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
30. PORCH, DALTON KADOKA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
31. REIS, BUSTER RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
32. REIS, SWADE RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
33. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
34. WEBORG, KATE ST. CHARLES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
35. AASBY, COBY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
36. AASBY, GRADY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
37. BURGEE, TAYLOR PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
38. GRAESSER, TY CHAMBERLAIN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
39. LOTTMAN, HOLDEN KADOKA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
40. MANSFIELD, WYATT NORRIS, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
41. MARTIN, TOMMIE HAYES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
42. VARILEK, GARRET GEDDES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
43. MARONE, MEGAN PUKWANA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
44. HANSEN, TRENTON TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
TIEDOWN
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 12.480 8.00 10.850 8.00 16.00
2. PORCH, DALTON KADOKA, SD 19.230 5.00 10.830 9.00 14.00
3. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 9.120 10.00 100.000 0.00 10.00
4. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 100.000 0.00 10.170 10.00 10.00
5. BELKHAM, PADEN BLUNT, SD 11.570 9.00 100.000 0.00 9.00
6. EVEN, TUCKER BURKE, SD 15.470 7.00 18.220 0.00 7.00
7. WALN, BODEY MARTIN, SD 26.820 1.00 12.930 6.00 7.00
8. HOFFMAN, TATE HIGHMORE, SD 100.000 0.00 11.880 7.00 7.00
9. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 15.930 6.00 100.000 0.00 6.00
10. SCHENEFELD, BURNER DALLAS, SD 22.410 4.00 16.830 1.00 5.00
11. SPENCER, TRISTAN PIERRE, SD 100.000 0.00 12.950 5.00 5.00
12. PHILLIPS, GARRET WINNER, SD 100.000 0.00 15.060 4.00 4.00
13. HOSTUTLER, JESSE MIDLAND, SD 22.430 3.00 19.920 0.00 3.00
14. AASBY, GRADY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 15.110 3.00 3.00
15. PAXTON, SULLY ONIDA, SD 25.910 2.00 17.130 0.00 2.00
16. COWAN, TEVIN HARROLD, SD 100.000 0.00 15.800 2.00 2.00
17. CLEMENTS, MYLES PHILIP, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
18. REIS, SWADE RELIANCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
19. VANDERPOL, TEIGAN GEDDES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
20. WILLIAMS, TYUS KADOKA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
21. AASBY, COBY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
22. MANSFIELD, WYATT NORRIS, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
23. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
24. SHELBOURN, STETSON COLOME, SD 100.000 0.00 32.770 0.00 0.00