BAREBACK RIDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. HENRY, WILLARD ST.FRANCIS, SD 0.0 0.00 63.0 10.00 10.00
2. NIGHTPIPE, CORBIN PARMELEE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
3. SALAZAR, ERICK VALENTINE, NE 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
BARREL RACING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. THEOBALD, SYDNEY FT. PIERRE, SD 17.009 9.00 17.414 2.00 11.00
2. STEVENS, JOSI ST. LAWRENCE, SD 16.965 10.00 22.802 0.00 10.00
3. RETZER, KODI LONGLAKE, SD 17.406 6.00 17.357 4.00 10.00
4. MENZEL, TESSA QUINN, SD 17.698 1.00 16.897 9.00 10.00
5. VANLIERE, MEGAN PIERRE, SD 18.030 0.00 16.859 10.00 10.00
6. CARLEY, JOEY PHILIP, SD 17.325 8.00 22.813 0.00 8.00
7. GRIMES, RAYNA KYLE, SD 17.454 5.00 17.378 3.00 8.00
8. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 17.555 2.00 17.253 6.00 8.00
9. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 17.874 0.00 17.000 8.00 8.00
10. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 17.330 7.00 27.381 0.00 7.00
11. KAMMERER, BOBBI PHILIP, SD 17.926 0.00 17.140 7.00 7.00
12. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 17.730 0.00 17.340 5.00 5.00
13. LONG, LORENDA TIMBER LAKE, SD 17.482 4.00 23.264 0.00 4.00
14. LOESCH, SAVANNAH PIERRE, SD 17.489 3.00 17.521 0.00 3.00
15. SANDQUIST, GRACIE TRAIL CITY, SD 18.170 0.00 17.449 1.00 1.00
16. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 24.887 0.00 19.206 0.00 0.00
17. RETZER, PRAIRIE LONG LAKE, SD 17.970 0.00 17.786 0.00 0.00
18. RED HAWK, TASHINA MISSION, SD 18.858 0.00 18.505 0.00 0.00
19. SCHUYLER, SAIGE HAMILL, SD 18.661 0.00 18.284 0.00 0.00
20. TIBBS, LAYNA FT PIERRE, SD 23.184 0.00 20.085 0.00 0.00
21. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 18.248 0.00 18.118 0.00 0.00
22. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 18.152 0.00 18.220 0.00 0.00
23. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 18.250 0.00 18.042 0.00 0.00
24. TIBBS, JAYDA FORT PIERRE, SD 18.203 0.00 17.570 0.00 0.00
25. BAIREY, ALAINA CHAMBERLAIN, SD 17.858 0.00 18.036 0.00 0.00
26. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 17.756 0.00 18.244 0.00 0.00
27. ELWOOD, HALEIGH RELIANCE, SD 18.563 0.00 23.434 0.00 0.00
28. GABRIEL, SAGE QUINN, SD 17.900 0.00 23.039 0.00 0.00
29. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 18.413 0.00 17.835 0.00 0.00
30. HAM, MEZA SHADEHILL, SD 17.996 0.00 18.690 0.00 0.00
31. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 24.283 0.00 17.992 0.00 0.00
32. O'DANIEL, KATY JADE KADOKA, SD 28.540 0.00 19.016 0.00 0.00
33. SCHONEBAUM, LAINEE BURKE, SD 18.018 0.00 17.637 0.00 0.00
34. WARD, TAYLA WHITEHORSE, SD 18.184 0.00 17.969 0.00 0.00
35. WIENTJES, CHANNING MOUND CITY, SD 28.104 0.00 18.777 0.00 0.00
36. DOUGHERTY, CHEYENNE COLOME, SD 19.323 0.00 18.693 0.00 0.00
37. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 19.551 0.00 19.373 0.00 0.00
BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 6.580 5.00 3.300 8.00 13.00
2. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 3.650 9.00 9.580 3.00 12.00
3. O'DANIEL, KATY JADE KADOKA, SD 4.970 8.00 5.370 4.00 12.00
4. STEVENS, JOSI ST. LAWRENCE, SD 12.650 2.00 2.960 10.00 12.00
5. CARLEY, JOEY PHILIP, SD 2.890 10.00 100.000 0.00 10.00
6. THEOBALD, SYDNEY FT. PIERRE, SD 100.000 0.00 3.070 9.00 9.00
7. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 5.050 7.00 100.000 0.00 7.00
8. HAM, MEZA SHADEHILL, SD 100.000 0.00 3.610 7.00 7.00
9. SANDQUIST, GRACIE TRAIL CITY, SD 5.080 6.00 100.000 0.00 6.00
10. SCHONEBAUM, LAINEE BURKE, SD 100.000 0.00 3.690 6.00 6.00
11. TIBBS, LAYNA FT PIERRE, SD 100.000 0.00 4.410 5.00 5.00
12. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 7.770 4.00 100.000 0.00 4.00
13. MENZEL, TESSA QUINN, SD 10.400 3.00 100.000 0.00 3.00
14. WIENTJES, CHANNING MOUND CITY, SD 100.000 0.00 14.010 2.00 2.00
15. GABRIEL, SAGE QUINN, SD 14.200 1.00 100.000 0.00 1.00
16. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
17. RETZER, KODI LONGLAKE, SD 15.940 0.00 100.000 0.00 0.00
18. RETZER, PRAIRIE LONG LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
19. SCHUYLER, SAIGE HAMILL, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
20. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
21. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
22. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
23. TIBBS, JAYDA FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
24. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
25. HEATH, SAYDEE COLONE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
26. KAISER, ARISTA MILLBORO, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
27. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
28. DOUGHERTY, CHEYENNE COLOME, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
29. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
BULL RIDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. SHIPPY, RIGGIN COLOME, SD 0.0 0.00 78.0 10.00 10.00
2. GABE, CHAZZ TIMBER LAKE, SD 0.0 0.00 74.0 9.00 9.00
3. JOHNSON, HUDSON KADOKA, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
4. STERKEL, PEYTON MERRIMAN, NE 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
5. JESSOP, JADEN PIERRE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
6. ARBACH, TATE SELBY, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
7. BRADFORD, DYLAN SELBY, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
8. HANSEN, TRENTON TIMBER LAKE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
9. HEBB, MARTY FORT PIERRE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
10. KIRKIE, KALER CHAMBERLAIN, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
11. MAYER, JOHN PIERRE, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
12. SHIPPY, RILEY COLOME, 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
Boy's Cutting
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. STEFFEN, BLASIUS GREGORY, SD 72.0 9.00 72.5 10.00 19.00
2. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 71.0 8.00 71.0 7.50 15.50
3. SCHMIDT, TRAYER WHITE RIVER, SD 70.0 6.50 72.0 9.00 15.50
4. VOLMER, BRANDON WINNER, SD 73.0 10.00 67.0 4.00 14.00
5. PHILLIPS, DAWSON WINNER, SD 70.0 6.50 71.0 7.50 14.00
6. PAZOUR, KADEN FT PIERRRE, SD 69.0 5.00 70.0 6.00 11.00
7. GABRIEL, CEDAR QUINN, SD 66.0 4.00 69.0 5.00 9.00
GOAT TYING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 7.490 10.00 7.840 10.00 20.00
2. GABRIEL, SAGE QUINN, SD 7.830 8.00 8.360 9.00 17.00
3. MENZEL, TESSA QUINN, SD 7.660 9.00 9.370 4.00 13.00
4. STEVENS, JOSI ST. LAWRENCE, SD 8.550 6.00 8.760 7.00 13.00
5. SCHUYLER, SAIGE HAMILL, SD 11.480 0.00 8.720 8.00 8.00
6. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 8.420 7.00 13.220 0.00 7.00
7. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 11.250 0.00 8.900 6.00 6.00
8. THEOBALD, SYDNEY FT. PIERRE, SD 8.750 5.00 100.000 0.00 5.00
9. CARLEY, JOEY PHILIP, SD 12.030 0.00 9.270 5.00 5.00
10. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 9.450 4.00 11.490 0.00 4.00
11. VANLIERE, MEGAN PIERRE, SD 9.580 3.00 11.700 0.00 3.00
12. O'DANIEL, KATY JADE KADOKA, SD 11.020 0.00 9.630 3.00 3.00
13. KAMMERER, BOBBI PHILIP, SD 10.290 2.00 11.170 0.00 2.00
14. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 100.000 0.00 10.360 2.00 2.00
15. LOESCH, SAVANNAH PIERRE, SD 10.450 1.00 14.140 0.00 1.00
16. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 11.360 0.00 10.550 1.00 1.00
17. RETZER, KODI LONGLAKE, SD 17.210 0.00 17.060 0.00 0.00
18. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 13.980 0.00 19.250 0.00 0.00
19. TIBBS, JAYDA FORT PIERRE, SD 10.860 0.00 100.000 0.00 0.00
20. ELWOOD, HALEIGH RELIANCE, SD 12.290 0.00 12.750 0.00 0.00
21. HEATH, SAYDEE COLONE, SD 13.450 0.00 12.020 0.00 0.00
22. KAISER, ARISTA MILLBORO, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
23. SCHONEBAUM, LAINEE BURKE, SD 10.480 0.00 10.620 0.00 0.00
24. WIENTJES, CHANNING MOUND CITY, SD 14.440 0.00 11.060 0.00 0.00
Girl's Cutting
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. GABRIEL, SAGE QUINN, SD 72.0 9.00 71.5 9.00 18.00
2. STEVENS, JOSI ST. LAWRENCE, SD 70.0 6.50 72.0 10.00 16.50
3. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 73.0 10.00 69.0 6.00 16.00
4. SCHUYLER, SAIGE HAMILL, SD 71.0 8.00 70.0 7.00 15.00
5. HEATH, SAYDEE COLONE, SD 70.0 6.50 71.0 8.00 14.50
6. LOESCH, SAVANNAH PIERRE, SD 65.0 5.00 0.0 0.00 5.00
POLE BENDING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. SCHUYLER, SAIGE HAMILL, SD 22.260 9.00 21.404 10.00 19.00
2. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 22.093 10.00 22.368 7.00 17.00
3. RETZER, KODI LONGLAKE, SD 22.461 6.00 22.267 8.00 14.00
4. LOESCH, SAVANNAH PIERRE, SD 22.425 7.00 23.144 3.00 10.00
5. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 22.843 3.00 22.490 6.00 9.00
6. HUSTED, HALEY HARROLD, SD 28.833 0.00 22.014 9.00 9.00
7. SCHONEBAUM, LAINEE BURKE, SD 22.386 8.00 32.731 0.00 8.00
8. RETZER, PRAIRIE LONG LAKE, SD 22.735 4.00 23.155 2.00 6.00
9. VANLIERE, MEGAN PIERRE, SD 22.540 5.00 27.955 0.00 5.00
10. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 27.880 0.00 22.573 5.00 5.00
11. GABRIEL, SAGE QUINN, SD 28.227 0.00 22.916 4.00 4.00
12. STUWE, SIERRA HOVEN, SD 22.916 2.00 30.871 0.00 2.00
13. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 22.993 1.00 32.594 0.00 1.00
14. LONG, LORENDA TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 23.245 1.00 1.00
15. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 25.761 0.00 23.523 0.00 0.00
16. STEVENS, JOSI ST. LAWRENCE, SD 27.977 0.00 47.778 0.00 0.00
17. MENZEL, TESSA QUINN, SD 27.100 0.00 32.002 0.00 0.00
18. THEOBALD, SYDNEY FT. PIERRE, SD 23.207 0.00 32.328 0.00 0.00
19. GOLDADE, TESSA TIMBER LAKE, SD 24.494 0.00 100.000 0.00 0.00
20. ROSE, EMILY FORT PIERRE, SD 28.400 0.00 28.173 0.00 0.00
21. TIBBS, JAYDA FORT PIERRE, SD 24.045 0.00 27.895 0.00 0.00
22. CARLEY, JOEY PHILIP, SD 32.709 0.00 27.898 0.00 0.00
23. BAIREY, ALAINA CHAMBERLAIN, SD 100.000 0.00 34.897 0.00 0.00
24. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 100.000 0.00 23.605 0.00 0.00
25. ELWOOD, HALEIGH RELIANCE, SD 23.768 0.00 38.251 0.00 0.00
26. GROPPER, TAWNY LONG VALLEY, SD 23.750 0.00 28.434 0.00 0.00
27. HAM, MEZA SHADEHILL, SD 23.484 0.00 33.185 0.00 0.00
28. HEATH, SAYDEE COLONE, SD 24.333 0.00 27.900 0.00 0.00
29. HOFFINE, BAYLIE COLOME, SD 24.458 0.00 38.236 0.00 0.00
30. KAMMERER, BOBBI PHILIP, SD 28.937 0.00 33.578 0.00 0.00
31. O'DANIEL, KATY JADE KADOKA, SD 100.000 0.00 32.909 0.00 0.00
32. WIENTJES, CHANNING MOUND CITY, SD 43.539 0.00 38.131 0.00 0.00
Reined Cow Horse
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 142.5 10.00 138.5 9.00 19.00
2. GABRIEL, SAGE QUINN, SD 138.5 8.00 137.0 8.00 16.00
3. PHILLIPS, DAWSON WINNER, SD 134.0 5.50 141.0 10.00 15.50
4. STEFFEN, BLASIUS GREGORY, SD 142.0 9.00 121.0 4.00 13.00
5. SCHMIDT, TRAYER WHITE RIVER, SD 137.5 7.00 134.5 5.50 12.50
6. STEVENS, JOSI ST. LAWRENCE, SD 134.0 5.50 136.0 7.00 12.50
7. HEATH, SAYDEE COLONE, SD 132.0 4.00 134.5 5.50 9.50
SADDLE BRONC
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Score Points Score Points Points
1. GABRIEL, CEDAR QUINN, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
2. SCHOFIELD, DYSON PHILIP, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
3. HILL, BLAINE ONIDA, SD 0.0 0.00 0.0 0.00 0.00
STEER WRESTLING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. HANSON, FINN BURKE, SD 5.420 10.00 6.450 9.00 19.00
2. TIBBITTS, WYATT HOT SPRINGS, SD 5.550 9.00 6.760 7.00 16.00
3. DEAN, BEAU PLATTE, SD 5.950 6.00 5.320 10.00 16.00
4. CAHOY, WYATT COLOME, SD 5.900 7.00 8.480 6.00 13.00
5. PAZOUR, KADEN FT PIERRRE, SD 5.890 8.00 100.000 0.00 8.00
6. JOHNSON, HUDSON KADOKA, SD 100.000 0.00 6.480 8.00 8.00
7. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 8.500 4.00 18.520 3.00 7.00
8. PHILLIPS, DAWSON WINNER, SD 8.480 5.00 100.000 0.00 5.00
9. TOPLE, SLATER FT PIERRE, SD 15.670 1.00 10.990 4.00 5.00
10. SCHMIDT, TRAYER WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 9.980 5.00 5.00
11. HANNUM, RILEY FT PIERRE, SD 9.920 2.00 20.150 2.00 4.00
12. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 9.660 3.00 100.000 0.00 3.00
13. COWAN, TEVIN HARROLD, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
14. DENNIS, VICTOR PHILIP, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
15. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
TEAM ROPING
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. DEAN, BEAU PLATTE, SD 8.440 10.00 11.880 9.00 19.00
2. STEFFEN, BLASIUS GREGORY, SD 8.440 10.00 11.880 9.00 19.00
3. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 23.780 5.00 14.410 7.00 12.00
4. PAZOUR, KADEN FT PIERRRE, SD 23.780 5.00 14.410 7.00 12.00
5. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 21.280 6.00 23.650 4.00 10.00
6. HANNUM, RILEY FT PIERRE, SD 21.280 6.00 23.650 4.00 10.00
7. TIBBITTS, WYATT HOT SPRINGS, SD 100.000 0.00 8.510 10.00 10.00
8. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 8.510 10.00 10.00
9. SANDQUIST, GRACIE TRAIL CITY, SD 9.660 9.00 100.000 0.00 9.00
10. HAM, MEZA SHADEHILL, SD 9.660 9.00 100.000 0.00 9.00
11. STEVENS, JOSI ST. LAWRENCE, SD 15.080 8.00 100.000 0.00 8.00
12. TIBBS, JAYDA FORT PIERRE, SD 15.080 8.00 100.000 0.00 8.00
13. REIS, BUSTER RILIANCE, SD 100.000 0.00 12.150 8.00 8.00
14. SCHMIDT, TRAYER WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 12.150 8.00 8.00
15. OLSON, AUSTIN WHITE RIVER, SD 15.630 7.00 100.000 0.00 7.00
16. OLSON, WYATT WHITE RIVER, SD 15.630 7.00 100.000 0.00 7.00
17. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 100.000 0.00 16.580 6.00 6.00
18. BLOCK, KAELAN MIDLAND, SD 100.000 0.00 16.580 6.00 6.00
19. CARROLL, CHEYENNE HARROLD, SD 100.000 0.00 17.040 5.00 5.00
20. VARILEK, CHASE GEDDES, SD 100.000 0.00 17.040 5.00 5.00
21. CAHOY, WYATT COLOME, SD 26.320 4.00 100.000 0.00 4.00
22. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 26.320 4.00 100.000 0.00 4.00
23. GABRIEL, CEDAR QUINN, SD 100.000 0.00 27.000 3.00 3.00
24. VOLMER, BRANDON WINNER, SD 100.000 0.00 27.000 3.00 3.00
25. TIBBS, LAYNA FT PIERRE, SD 100.000 0.00 43.380 2.00 2.00
26. STEVENS, LAYNI ST. LAWRENCE, SD 100.000 0.00 43.380 2.00 2.00
27. HANSON, FINN BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
28. HANSON, RAMEE JO BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
29. VANDERPOL, WESTON GEDDES, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
30. MENZEL, TESSA QUINN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
31. STROUP, TAYLEE FORT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
32. HOSTUTLER, JESSE MIDLAND, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
33. PAXTON, SULLY ONIDA, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
34. TOPLE, SLATER FT PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
35. CARLEY, JOEY PHILIP, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
36. CLEMENTS, MYLES PHILIP, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
37. ENRIGHT, JD TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
38. FULTON, JENNA ST. LAWRENCE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
39. HANSEN, TRENTON TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
40. HEATH, SAYDEE COLONE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
41. PHILLIPS, DAWSON WINNER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
42. VANLIERE, SHAWN PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
43. EVEN, FRANK BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
44. KNIPPLING, KAZNEY CHAMBERLAIN, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
TIEDOWN
Place Member Name City 1st GO 2nd GO Total
  Time Points Time Points Points
1. GOOD, DENTON LONG VALLEY, SD 12.950 9.00 11.850 8.00 17.00
2. PHILLIPS, DAWSON WINNER, SD 13.630 6.00 11.470 9.00 15.00
3. PETERSEK, LINKYN COLOME, SD 13.260 8.00 14.330 6.00 14.00
4. STEFFEN, BLASIUS GREGORY, SD 14.860 4.00 9.230 10.00 14.00
5. WIENTJES, RAFE ONIDA, SD 12.250 10.00 100.000 0.00 10.00
6. HOSTUTLER, JESSE MIDLAND, SD 13.540 7.00 100.000 0.00 7.00
7. PAZOUR, KADEN FT PIERRRE, SD 100.000 0.00 13.470 7.00 7.00
8. CLEMENTS, MYLES PHILIP, SD 14.510 5.00 100.000 0.00 5.00
9. PAXTON, SULLY ONIDA, SD 100.000 0.00 14.340 5.00 5.00
10. ENRIGHT, JD TIMBER LAKE, SD 100.000 0.00 16.420 4.00 4.00
11. HANNUM, RILEY FT PIERRE, SD 16.690 3.00 24.040 0.00 3.00
12. VANDERPOL, WESTON GEDDES, SD 100.000 0.00 17.280 3.00 3.00
13. TIBBITTS, WYATT HOT SPRINGS, SD 17.230 2.00 19.270 0.00 2.00
14. GRIMES, JACKSON KADOKA, SD 24.330 0.00 17.780 2.00 2.00
15. REIS, BUSTER RILIANCE, SD 18.570 1.00 100.000 0.00 1.00
16. COWAN, TEVIN HARROLD, SD 100.000 0.00 18.810 1.00 1.00
17. HANSON, FINN BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
18. BLOCK, KAELAN MIDLAND, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
19. CAHOY, WYATT COLOME, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
20. DEAN, BEAU PLATTE, SD 100.000 0.00 21.280 0.00 0.00
21. AASBY, GRADY HIGHMORE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
22. OLSON, AUSTIN WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
23. OLSON, TRACER WHITE RIVER, SD 19.370 0.00 100.000 0.00 0.00
24. OLSON, WYATT WHITE RIVER, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
25. SCHMIDT, TRAYER WHITE RIVER, SD 18.760 0.00 100.000 0.00 0.00
26. VANLIERE, SHAWN PIERRE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00
27. EVEN, FRANK BURKE, SD 100.000 0.00 100.000 0.00 0.00